خانه » محصولات » گروه سنی نوجوان

گروه سنی نوجوان

باتوجه به تجربه مستمر طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری(بینش مطهر) و بازخورد نظرات مربیان و فعالان حوزه تعلیم و تربیت، لزوم تدوین و گردآوری منابعی متناسب با گروه های سنی نوجوان مشهود می باشد. تاکنون عناوین بینش مطهر، آزادی انسان و آزادی بندگی از این سیر در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

۹ دیدگاه

 1. سلام علیکم
  برای تهیه کتب و درسنامه نوجوانان باید چه کار انجام دهم.

 2. بسم الله الرحمن الرحیم
  باسلام واحترام
  ازمدرسه امین فاطمه الزهراعلیهاالسلام شیراز، مزاحم می شوم به عنوان اولین مدرسه درسراسرکشوردرسال تحصیلی ۹۳ – ۹۲ اولین کتاب سطح نوجوان ” انسان ” را برای تعداد ۵۰ دانش آموزپایه های هفتم و سوم راهنمایی کارکردیم و بسیارثمرات و برکات داشت . درست دراوج جذب و اشتیاق دانش آموزان ، کتاب جدیدی به دست مانرسیدوالبته به دلیل انبوه گرفتاری ها ، رأسا هم نتوانستیم پیگیری کنیم .
  همچنین حقیرپیامی درخصوص ارائه پیشنهادهایی برای قالب بندی کتابها به ویژه درسطح نوجوان داشتم که موکول شد به حضوراینجانب درهمایش مربیان که بنابودتابستان گذشته برگزارگردد ولی خبری به ما نرسید.
  به هرحال چون هنوزطعم شیرین همان کتاب اول که چندان هم به لحاظ ظاهرجذاب هم نبوددرکام من ودانش آموزانم وجودداردوآنهاسراغ ادامه طرح رامیگیرندیکباردیگرمزاحم شدم تااگرکتاب جدیدی وجودداردطرح راادامه دهیم.
  باسپاس
  احمدی ، مدیردبیرستان دخترانه امین فاطمه الزهراعلیهاالسلام
  شماره تماس ۰۹۱۷۱۰۹۱۰۱۷۶

 3. بله می توانید کتاب های سری نوجوان را از ۳۳۱۰۴۱۶۱ تهیه بفرمایید.

 4. فاطمه اسمعیلی

  سلام این حقیر با توجه به کتابهای منتشر شده در خصوص نوجوانان شروع به تدرسی برای نوجوانان در تهران در یک دوره وشهرستان هم در یک دوره نمودم .احساس می کنم بسیار تاثیر گذار بوده .البته با پرسش وپاسخ هم همراه بود این کار به نظر این حقیر ریشه ای تر است .سوالم این است :تربیت مدرس برای نوجوانان برگزار می شود (با توجه به مدرک کارشناسی)

 5. بسمه تعالی
  با سلام
  لطفا سیر مطالعاتی بینش مطهر برای نوجوانان (دبیرستان و راهنمایی) ، شامل کتب هر دوره و تعداد جلسات جهت راه اندازی طرح را بفرمایید.

 6. با سلام
  در مرحله اول بینش مطهر یکی از اساتید فرمودند ک در راستای مطالعات کودک و نوجوان و چاپ کتاب داستان اگر کاری صورت بگیرد استقبال خواهند کرد‌‌‌..میخواستم بپرسم چطور میشه با شما در ارتباط بود در جهت ارسال داستان کودک…آیا هنوز هم استقبال هست یا خیر

  • سلام بله کارگروه کودک و نوجوان ملحق شوید از مسول روابط عمومی در ایتا خانم اشعری پیگیری نمایید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*