خانه » محصولات » گروه سنی نوجوان

گروه سنی نوجوان

باتوجه به تجربه مستمر طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری(بینش مطهر) و بازخورد نظرات مربیان و فعالان حوزه تعلیم و تربیت، لزوم تدوین و گردآوری منابعی متناسب با گروه های سنی نوجوان مشهود می باشد. تاکنون عناوین بینش مطهر، آزادی انسان و آزادی بندگی از این سیر در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

۱۲ دیدگاه

 1. سلام علیکم
  برای تهیه کتب و درسنامه نوجوانان باید چه کار انجام دهم.

 2. بسم الله الرحمن الرحیم
  باسلام واحترام
  ازمدرسه امین فاطمه الزهراعلیهاالسلام شیراز، مزاحم می شوم به عنوان اولین مدرسه درسراسرکشوردرسال تحصیلی ۹۳ – ۹۲ اولین کتاب سطح نوجوان ” انسان ” را برای تعداد ۵۰ دانش آموزپایه های هفتم و سوم راهنمایی کارکردیم و بسیارثمرات و برکات داشت . درست دراوج جذب و اشتیاق دانش آموزان ، کتاب جدیدی به دست مانرسیدوالبته به دلیل انبوه گرفتاری ها ، رأسا هم نتوانستیم پیگیری کنیم .
  همچنین حقیرپیامی درخصوص ارائه پیشنهادهایی برای قالب بندی کتابها به ویژه درسطح نوجوان داشتم که موکول شد به حضوراینجانب درهمایش مربیان که بنابودتابستان گذشته برگزارگردد ولی خبری به ما نرسید.
  به هرحال چون هنوزطعم شیرین همان کتاب اول که چندان هم به لحاظ ظاهرجذاب هم نبوددرکام من ودانش آموزانم وجودداردوآنهاسراغ ادامه طرح رامیگیرندیکباردیگرمزاحم شدم تااگرکتاب جدیدی وجودداردطرح راادامه دهیم.
  باسپاس
  احمدی ، مدیردبیرستان دخترانه امین فاطمه الزهراعلیهاالسلام
  شماره تماس ۰۹۱۷۱۰۹۱۰۱۷۶

 3. بله می توانید کتاب های سری نوجوان را از ۳۳۱۰۴۱۶۱ تهیه بفرمایید.

 4. فاطمه اسمعیلی

  سلام این حقیر با توجه به کتابهای منتشر شده در خصوص نوجوانان شروع به تدرسی برای نوجوانان در تهران در یک دوره وشهرستان هم در یک دوره نمودم .احساس می کنم بسیار تاثیر گذار بوده .البته با پرسش وپاسخ هم همراه بود این کار به نظر این حقیر ریشه ای تر است .سوالم این است :تربیت مدرس برای نوجوانان برگزار می شود (با توجه به مدرک کارشناسی)

 5. با سلام
  در مورد سیر مطالعاتی برای نوجوانان رده دبیرستان و راهنمایی اطلاعات می خواستم. این سیر به چه شکلی هست، تعداد جلسات آن چگونه است و نام کتابهای آن چیست.
  ضمناً چگونه می توان در مدارس این طرح را پیاده کرد؟ آیا با داشتن مدرک تربیت مدرس می توان در مدارس کار را شروع کرد؟ آیا مدارس همکاری می کنند یا خیر، این طرح فقط مختص معلمان همان مدارس است و نیروهای بیگانه را نمی پذیرند؟
  آیا مدارس برنامه تعریف شده ای برای این طرح دارند؟

  • سلام علیکم
   برای پاسخ به سوالتی که مطرح فرمودید لطفا در روزهای اداری شنبه، یکشنبه و پنج شنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ با شماره ۰۲۱۷۷۷۲۱۰۱۹ تماس بگیرید.

 6. هادی ابراهیم

  سلام علیکم

  ی هیئت راه اندازی کریم هیئت نوجوانان و جوانان. میخاستیم از آثاتر شهید مطهری استفار=ده کنیم. آیا درسنامه ای برای این سنین دارین. با تشکر از زحماتتون

  • سلام علیکم
   بله یک سری کتب ویزه نوجوان تدوین شده که می توانید از طریق فروشگاه بینش مطهر در جریان آنها قرار بگیرید و در صورت نیاز از همان طریق سفارش دهید. موفق باشید.

 7. بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام علیکم.خداقوت.
  لطفا سیر مطالعاتی بینش نوجوان برای دوره دوم متوسطه را ارسال فرمایید. ممنون میشم در صورت وجود پاورپوینت یا موارد دیگر کمک آموزشی بینش نوجوان، لطف کرده آنها را هم ارسال فرمایید.

 8. بسمه تعالی
  با سلام
  لطفا سیر مطالعاتی بینش مطهر برای نوجوانان (دبیرستان و راهنمایی) ، شامل کتب هر دوره و تعداد جلسات جهت راه اندازی طرح را بفرمایید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

لطفا جای خالی را تکمیل نمایید: *